Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 05.06.2017, 13:29
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę jedynie wszystkim:
- Zagraliśmy wczoraj o piąte miejsce.
I przegraliśmy, grając jak amatorzy
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Nie graliśmy o mistrzostwo, utrzymanie, puchary.
czyli jak nie gramy o mistrzostwo, utrzymanie, puchary to mamy prawo mieć kibiców w d..e
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Nie graliśmy o milion złotych, tylko ledwie 100 tys.
nie o 100 tys. ale o 200 tys
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,21...milionowe.html
Przypomnę, że koszt utrzymania II drużyny to 400 tys
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Szary brzydki dzień, z przeciwnikiem który nie mobilizuje.
co świadczy o olewactwie, minimalizmie i nonszalancji.
Co to jest przeciwnik, który nie mobilizuje?
To jest sportowa postawa?
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Brak w składzie: Sadloka, Mączyńskiego, Joncha, Brożka.
Brożek zagrał, jakibyś nie widział.
Sadlok jest solidnie zastępowany przez Spicicia, a środek - Brlek, Stilic nie jest środkiem Izolatora Boguchwała
TBB miało dłuższą ławkę nieobecnych
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
- Małecki bez formy, który tylko czekał na zakończenie sezonu.
Mógł sobie poczekać w Cieniu jak mu się nie chciało, zamiast robić kibiców w ch..a
X-Ray napisał(a):Wyświetl post

Tymczasem w wątku panika, krzyk, jakbyśmy stracili szansę na Bóg wie co. Czy niektórzy z was naprawdę mają krótką pamięć i nie potrafią docenić tego co mamy? Kończymy sezon na solidnym szóstym miejscu. Które każdy z nas wziąłby z pocałowaniem ręki na początku sezonu po ogromnym falstarcie. Kończymy sezon na bezpiecznym miejscu, które daje nadzieje na przyszłość. Czy wczoraj zagraliśmy słabo? Oczywiście, że zagraliśmy słabo. Brakowało jakości w środku pola, nie ma Mączyńskiego i Joncha którzy w tej rundzie byli mózgami tej drużyny. To jak wyciągnąć Xaviego i Busquetsa z najlepszych czasów Barcelony, z tym, że my nie mamy z przodu Messiego tylko Ondraska. Chłopaki zagrali tak jak zagrali, może brakowało sił, może zabrakło już mobilizacji, bo gdyby dzisiaj tu przyjechała Legia, Lech to jestem pewien, że byłoby inaczej. To był mecz o którym trzeba zapomnieć, a fundament pod następny sezon jest solidny.
Zagrali tak, że Reyman nie podałby im ręki.
Tyle w temacie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując