speedfashion napisał(a):

Musisz sobie uświadomić, że mamy średnią drużynę, w której wiele zależy od motywacji i dyspozycji dnia. Kolejny mecz bez większej stawki, zaległości finansowe i - jednak - poczucie bezpieczeństwa, to wszystko raczej nie spowoduje, że w ostatnim meczu sezonu piłkarze będą grać na 120%.
I nigdzie nie napisałem, że wygrywa klub, którego zawodnicy dostają więcej pieniędzy. Chodziło mi raczej o to, że pomimo naprawdę ciężkiej sytuacji nasi piłkarze wzięli się do roboty i skończyli sezon na 6 miejscu. Ja jestem im za to wdzięczny, podobnie jak trenerowi i zarządowi.
|
Toteż nie licze na 4:0 w każdym meczu, ale jak widzę, że brakuje im ambicji to .... mnie strzela. W....ia mnie to olewactwo, bo plan minimum osiągnięty w 29 kolejce, a potem już nie wszystkim grać się chce.Wczoraj to już przegli pałke