Davss875 napisał(a):

|
Mateusz Zachara to nasz najlepszy napastnik. Wczoraj zrobił więcej niż Ondrasek I Brożek. Jeśli dobrze przepracuje okres przygotowawczy to będzie skuteczny. Po co szukać innych no naemow skoro mamy Zachare. Jeśli nie przedłużą z nim kontraktu to będą frajerami, bo pójdzie do Górnika i tam będzie ładował bramy. Zobaczycie. Przedłużyć kontrakt Zacharze, a Ondraska opchnąć za frytki.
|
Ja się obawiam że już za późno. Dodatkowo Sebak napisał, że Zachara finito (razem z Buchalikiem i Miśkiewiczem). Dlatego na dzisiaj nowy sezon przywitamy ze:
- nic nie wnoszącym do gry Brożkiem,
- rycerzem z zamku w Wyszehradzie Ondraskiem, niepotrafiącym wygrać pozycji z dwiema tyczkami Termaliki pomimo słusznego wzrostu i niewątpliwej siły.
Jest też testowany hiszpański goleador, ale wciąż tylko testowany.