Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 05.06.2017, 11:23
Panowie my gramy 35 letnim Brozkiem w ataku... Kiko sciagnal 2 rozgrywajacych i zostawil Uryge... ciezko cos bylo z tym zrobic.
Kupic napastnika (DOBREGO) i skrzydlowego i w przyszlym sezonie jedziemy z koksem
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując