Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
Dla mnie te żale są grubą przesadą , zagraliśmy już mecz prawie o nic, bez 1/3 składu, owszem mogliby się wykazać nadludzką ambicją, i dokręcić śrubę , ale to byłaby wartość dodana, natury ludzkiej nie zmienisz...
|
zanim coś napiszesz - sprawdź. Termalica miała 2 razy dłuższa listę nieobecnych na tym meczu niż my
