Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 05.06.2017, 10:47
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie te żale są grubą przesadą , zagraliśmy już mecz prawie o nic, bez 1/3 składu, owszem mogliby się wykazać nadludzką ambicją, i dokręcić śrubę , ale to byłaby wartość dodana, natury ludzkiej nie zmienisz...
zanim coś napiszesz - sprawdź. Termalica miała 2 razy dłuższa listę nieobecnych na tym meczu niż my
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując