Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 05.06.2017, 10:28
Dla mnie te żale są grubą przesadą , zagraliśmy już mecz prawie o nic, bez 1/3 składu, owszem mogliby się wykazać nadludzką ambicją, i dokręcić śrubę , ale to byłaby wartość dodana, natury ludzkiej nie zmienisz...
Odpowiedz cytując