|
PIERWSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaskoczenie:uratowanie klubu, uporządkowanie finansów,walka do końca, zmiana stylu i podejścia do gry po przyjściu Kiko Ramireza, Pol LLonch, Patryk Małecki, Rafał Boguski
rozczarowanie:olewanie spotkań jak wczoraj z TBB jak z Górnikiem Łęczna, straty punktów z outsiderami- Ruch i Śląsk po -6
zdenerwowanie: brak postępów Alana Urygi, brak napastnika, postawa i forma Semira Stilicia, brak zdolnej młodzieży w pierwszym składzie
Po początkowych zawirowaniach sezon na +. Chociaż kolejny już bez pucharów i jakiegokolwiek trofeum.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|