Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.06.2017, 10:25
PIERWSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaskoczenie:uratowanie klubu, uporządkowanie finansów,walka do końca, zmiana stylu i podejścia do gry po przyjściu Kiko Ramireza, Pol LLonch, Patryk Małecki, Rafał Boguski
rozczarowanie:olewanie spotkań jak wczoraj z TBB jak z Górnikiem Łęczna, straty punktów z outsiderami- Ruch i Śląsk po -6
zdenerwowanie: brak postępów Alana Urygi, brak napastnika, postawa i forma Semira Stilicia, brak zdolnej młodzieży w pierwszym składzie
Po początkowych zawirowaniach sezon na +. Chociaż kolejny już bez pucharów i jakiegokolwiek trofeum.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując