Ja również dziwię się, że Stilic został zmieniony. Grał dobry mecz, dużo piłek przez niego przechodziło, mógł mieć asyste jakby Cywce wszedł ten strzał, który zatrzymał się na spojeniu. Ondrasek wczoraj był totalnie drewniany, dostał raz świetne podanie prostopoadłe (od Semira), które przy dobrym kierunkowym przyjęciu skończyłoby się sytuacją sam na sam, a on przyjął tak, że wepchał się w 3 obrońców i strata. Poźniej świetna centra na główke (od Cywki) to Zdenek nie potrafił wyskoczyć i strzelić, a miałby tylko bramkarza. Ogólnie co przyjęcie do piłka odskakiwała na 3 metry. Dla porównania Zaki wszedł i od razu zrobił różnice, do tego pięknie główkował (niestety w poprzeczkę). Dodając słupek, na który piłke sparował Baran po strzale Petera, to przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać wysoko. Termalica od kiedy przeważała

? Jak zszedł najpierw Semir a potem Petar, którzy w środku brali grę na siebie. Później nie było zawodnika, który uspokoiłby grę w środku. Złe zmiany.