Matejas_ napisał(a):

|
Kolego życzę Ci abyś się tylko za rok nie zdziwił, przykro nie zaskoczył i nie otwarł ...y jak pozostali kibice od sraczki. Przydało by się wiecej pokory i obiektywizmu, a ponad to mniej fanatycznego zaślepienia.
|
Ja natomiast wręcz przeciwnie, wiecej wiary i logicznych szacunków...Czego Tobie, sobie i wszystkim Wislakom życzę.