|
Pilkarze zagrali wakacyjnie I szlag trafia ale..
[FONT=Calibri]Maka i Llonch nie grail, dla mnie obie komory serca druzyny.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Na szpicy Ondrasek na zmiane z Brozkiem, czyli napastnicy, ktorym strzelac nie kazano.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]W srodku Alan â i tu komentarz jest zbedny ze Stilicem, ktory niestety ale jest cieniem zawodnika, ktorym byl.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Maly â bez formy.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Zagralo 5 zawodnikow, ktorzy stanowili poprostu balast.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Nalozmy na to, ze nie jest placone.[/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Dalej sie dziwimy?[/FONT]
|