Niestety nie mogłem w żaden sposób wczoraj śledzić ligi, ale z tego co słyszę, to Alan zrobił w środku robotę

Przydałoby się jakieś zadośćuczynienie z PZPN za zwolnienie Krzyśka
Olewactwo i minimalizm niejednego trenera u nas wykończyło, oby Ramirez nie był następnym.