Dariook napisał(a):

Zamknąć ....y! Kibice od sraczki zafajdani.
Świadomy jak wiele pracy przed nami...Dzieki za emocjonalny rollercoster. Do zobaczenia w kolejnym lepszym sezonie!
|
Kolego życzę Ci abyś się tylko za rok nie zdziwił, przykro nie zaskoczył i nie otwarł ...y jak pozostali kibice od sraczki. Przydało by się wiecej pokory i obiektywizmu, a ponad to mniej fanatycznego zaślepienia.