Karherop napisał(a):

|
Nic nie mam do kolegi ktory założył ten temat, ale naprawdę można sie wysilic i napisac 2-3 zdania i poprawnie nazwac temat..
|
ad vocem: w zamyśle to miał być apel do etatowych zakładaczy tematów meczowych, a nie autonomiczny temat, dlatego nie nazywałem go jak należy, bo nie chciałem narazić się na bana za podszywanie się (były już takie przypadk) nie ma już co tego ciągnąć , przynajmniej jest jakiś temat meczowy i płaczki mogą sobie ponarzekać
wracając do meczu to w opinii Weszło tragedii nie było, wręcz przeciwnie
http://weszlo.com/2017/06/04/warunki...rywa-krakowie/