Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 04.06.2017, 21:35
Zamknąć ....y! Kibice od sraczki zafajdani.

------

W swoim imieniu chciałem pogratulować klubowi i całej Wislackiej rodzinie sezonu 2016/17. Szalonego roku, zakończonego małym sukcesem mimo przeciwnosci losu i dramatycznych zawirowan właścicielskich.

Chcialem podziękować piłkarzom, włodarzom oraz sztabowi , że mimo zwątpienia w swoich przez "dziwnych" kibiców... nie poddali sie i przejęli ich rolę - uwierzyli. Uwierzyli w Wisłę i uwierzyli w siebie oraz w prace wykonywaną dla naszego klubu.
Dzieki...że pokazali światełko i dali nam zaślepionym miłością kibicom potrzebny sygnał - jest lepiej i musi byc kvrwa lepiej !

Świadomy jak wiele pracy przed nami...Dzieki za emocjonalny rollercoster. Do zobaczenia w kolejnym lepszym sezonie!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.06.2017 o godz. 21:40.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując