Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 04.06.2017, 21:32
Fakt.
Dobrze, że ten sezon się skończył... w miarę pozytywnie.

Nie mam pretensji o miejsce w lidze. W obliczu trzęsienia ziemi latem 2016 i wszystkich zawirować i tak jest nieźle.

Mam pretensje o:
- olewactwo
- minimalizm
- nonszalancję
- wsadzenie sobie w d..pę kibiców

Jeśli wam klub nie płaci to powiedzcie to głośno i żądajcie uregulowania należności.
Ale odpuszczanie sobie ostatniego meczu sezonu (i kilku innych) i robienie z kibiców i klubu idiotów, zasługuje na kary dyscyplinarne.

Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

Za dzisiejszy mecz nie należy się wam podanie ręki. Nie chodzi o porażkę. Chodzi o postawę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując