Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 04.06.2017, 21:24
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobrze, że na forum jest napływ nowych użytkowników. Co więcej - bardzo dobrze, że ci użytkownicy chcą brać aktywny udział w życiu forum.

Do tej pory na forum i shoutboxie silna grupa wzajemnej adoracji pijąca sobie z dzióbków. Mam nadzieję, że taki przykładowy Czerepach będzie częściej autorem tematów
Nic nie mam do kolegi ktory założył ten temat, ale naprawdę można sie wysilic i napisac 2-3 zdania i poprawnie nazwac temat.

A powtórzę za wolfy'm: Dobrze że się ten sezon już skończył.
Odpowiedz cytując