TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Bardzo dobrze, że na forum jest napływ nowych użytkowników. Co więcej - bardzo dobrze, że ci użytkownicy chcą brać aktywny udział w życiu forum.
Do tej pory na forum i shoutboxie silna grupa wzajemnej adoracji pijąca sobie z dzióbków. Mam nadzieję, że taki przykładowy Czerepach będzie częściej autorem tematów
|
Nic nie mam do kolegi ktory założył ten temat, ale naprawdę można sie wysilic i napisac 2-3 zdania i poprawnie nazwac temat.
A powtórzę za wolfy'm: Dobrze że się ten sezon już skończył.