Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 04.06.2017, 21:22
Dzisiaj nasza drużyna to była jakaś parodia. Obrona słabiutka. Gonzalez moim zdaniem jest słaby, zazwyczaj jego podania są niecelne, a to tak wqurwia jak sk...... Głowacki słabiutko i Spicić też. Atak nie istniał, pomoc róznież. Boguskie się ośmieszył totalnie tym przyjęciem i rzutem wolnym. dostał nowy kontrakt i siadł na dupie. O to mu chodziło, żeby tylko kontrakt nowy dali!! Z tymi dziadkami my nic nigdy nie osiągniemy. Połowa składu do wyjebania na już, łącznie z Załuską. On prawie wszystko wpuszcza!!!
Odpowiedz cytując