Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 04.06.2017, 20:57
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@mic a czy to moja wina, że Ondrasek tylko tym się wyróżnił w tym meczu?
Ja .......e... chlopie... zszedl z boiska, z pokazywal cos do kogos w tunelu po czym rzucil mu koszulke i poszedl na lawke i siedzial w dresie...
Niektorzy ma naprawde maja bujna wyobraznie
Odpowiedz cytując