Karherop napisał(a):

|
@mic a czy to moja wina, że Ondrasek tylko tym się wyróżnił w tym meczu?
|
Ja .......e... chlopie... zszedl z boiska, z pokazywal cos do kogos w tunelu po czym rzucil mu koszulke i poszedl na lawke i siedzial w dresie...
Niektorzy ma naprawde maja bujna wyobraznie