Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 04.06.2017, 20:06
Spektakl żenady. Ondrasek to powinien się już pakować i wracać do Wyszehradu pilnować księżniczki na zamku, bo do gry w piłkę to on się nie nadaje.

Uryga i Załuska elegancko, reszta dno.

Nie opłacało się być dziś na meczu. Poziom piłki drugoligowy, atmosfera na trybunach jak na Weselu o 2 w nocy.

Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 04.06.2017 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując