FraMat napisał(a):

Co to w ogóle k...a było?
Ktoś mnie oświeci, za jaką karę kazali im dzisiaj zagrać?
Albo ile klub jest im winien, że tak sobie olewają?
Można było dzisiaj awansować na 5 miejsce w tabeli i zapewnić klubowi więcej kasy od c+
Pewnie wystarczyłoby na ewentualne drobne zaległości.
Ale to był k... strajk jakiś?
|
Mam takie wrażenie że z końcem ery Cupiała, mocnym przykręceniem przez niego kurka w ostatnich latach nasze zblazowane panienki mają koło huja kibiców, finanse klubu etc.