Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 04.06.2017, 19:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Co to w ogóle k...a było?

Ktoś mnie oświeci, za jaką karę kazali im dzisiaj zagrać?
Albo ile klub jest im winien, że tak sobie olewają?

Można było dzisiaj awansować na 5 miejsce w tabeli i zapewnić klubowi więcej kasy od c+
Pewnie wystarczyłoby na ewentualne drobne zaległości.

Ale to był k... strajk jakiś?
Mam takie wrażenie że z końcem ery Cupiała, mocnym przykręceniem przez niego kurka w ostatnich latach nasze zblazowane panienki mają koło huja kibiców, finanse klubu etc.
Odpowiedz cytując