Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 04.06.2017, 19:39
Co to w ogóle k...a było?

Ktoś mnie oświeci, za jaką karę kazali im dzisiaj zagrać?
Albo ile klub jest im winien, że tak sobie olewają?

Można było dzisiaj awansować na 5 miejsce w tabeli i zapewnić klubowi więcej kasy od c+
Pewnie wystarczyłoby na ewentualne drobne zaległości.

Ale to był k... strajk jakiś?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując