|
Co to w ogóle k...a było?
Ktoś mnie oświeci, za jaką karę kazali im dzisiaj zagrać?
Albo ile klub jest im winien, że tak sobie olewają?
Można było dzisiaj awansować na 5 miejsce w tabeli i zapewnić klubowi więcej kasy od c+
Pewnie wystarczyłoby na ewentualne drobne zaległości.
Ale to był k... strajk jakiś?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|