Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 04.06.2017, 19:36
Myslalem ze jednak podejdą do meczu profesojonalnie,a tu skonczylo sie małym zgrzytem.Tak sie nie traktuje kibiców,14 tys ludzi przyszlo zeby ogladać tą zenadę.
Kiko nie burz tego co zbudowałes,bo troche ześ pan stracił w moich oczach ,oni powinni walczyc do konca ,mimo wszystko.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując