Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 04.06.2017, 19:35
Bardzo słabo w każdym aspekcie. Stilić może jak przepracuje przygotowawczy to coś z niego będzie, Boguś skrzydłowym nie był i nie będzie, można by go wystawiać za napastnikiem-szkoda tylko, że nie mamy napastnika. Mały chyba się wypalił, trzeba mieć nadzieję, że wróci świeży na jesień. Uryga jak zwykle .... wie jaki, czasem dobry, czasem słabiej, ale progres jakiś widać. Widać było także jak ważni są dla nas Pol i Mączka.


ZA ROK FETA NA KRAKOWSKIM!


Merkury
Ty to jednak jesteś taki gałnan, że skale wyjebuje. Przecież obecny zarząd nie prowadzi klubu nawet rok, a ty byś chciał, żebyśmy mieli skład jak Ajax i grali z nimi w finale LE.
Odpowiedz cytując