|
Aktualnie po spadku Łęcznej mamy najstarszą pierwszą 11-stkę w Ekstraklasie niech to da do myślenia pewnym osobom w klubie i nie tylko. O jakim rozwoju, lepszej grze można mówić jeżeli widzimy tych samy gości od dłuższego czasu w formie wakacyjnej. Taka też podpowiedź dla Junco po co szukać zawodników gdzieś w Azji skoro można wybrać się za południową granicę i sprowadzić jak Termalica kilku na prawdę niezłych grajków, którzy w dzisiejszym spotkaniu zagrali indywidualnie znacznie lepiej od naszych "asów".
Ostatnio edytowane przez Merkury : 04.06.2017 o godz. 19:37.
|