Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 04.06.2017, 19:23
Tak się tworzy historię! Szkoda słów, kasy i czasu na tych ignorantów, mieniących się "wiślakami"! Napinacze oglądający dzisiejszy mecz na streamach niech klepią helmuty po kaskach i przeżywają mecze nieudaczników z Gdańska i Białegostoku oraz mistrzowską stolyce!
Odpowiedz cytując