|
Tak się tworzy historię! Szkoda słów, kasy i czasu na tych ignorantów, mieniących się "wiślakami"! Napinacze oglądający dzisiejszy mecz na streamach niech klepią helmuty po kaskach i przeżywają mecze nieudaczników z Gdańska i Białegostoku oraz mistrzowską stolyce!
|