Jeżeli ktoś mówi, że to Zagłębie sprzedało mecz, to chyba nie oglądał tego spotkania. Mecz ustawili piłkarze Zagłębia(i to też nie wszyscy). Nie chodziło pewnie też w ogóle u Arkę, ale o jakieś zakłady, itp. Wszyscy to widzieli, włącznie z prezesem? W przerwie przecież wparowano do szatni(jakieś ważne persony) i była rozmowa z tymi kopaczami. Samo zachowanie Stokowca przy linii też dużo mówiło. Wydaje mi się, że zespól z Lubina trochę się zmieni w przyszłym sezonie

.
A co do mistrza, to jest tylko jeden kandydat. Lechia gra fatalnie na wyjazdach, fatalnie zagrała jesienią w Warszawie(Legia chyba oddała coś koło 40 strzałów), a Legia bezpośrednie mecze z rywalami do MP wygrywa. Lechiści pozbawili się pucharów w meczu ze słabym Lechem, gdzie trzeba było wygrać(a Nowak wyszedł z nastawieniem, że stoimy na 30m od bramki, masakra).