Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 03.06.2017, 21:08
GBO napisał(a):Wyświetl post
Czemu piknik? Może Pogoń wykaże się odrobiną ambicji i postanowi wygrać jakiś mecz w grupie mistrzowskiej a wtedy wygrana da nam powrót na 4 miejsce i więcej pieniędzy na koniec sezonu.
Piąte, na czwartym nie byliśmy nawet
Odpowiedz cytując