Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 03.06.2017, 20:05
Pogoń? A komuś tam zależy? Remisowy Kazek na wylocie, jacyś piłkarze juz maja wolne i pojechali na zgrupowanie kadry (np ten Bułgar z ataku)... Korona w dobrej formie dość gładko powinna ich pojechać.
Odpowiedz cytując