Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.06.2017, 18:51
Czemu piknik? Może Pogoń wykaże się odrobiną ambicji i postanowi wygrać jakiś mecz w grupie mistrzowskiej a wtedy wygrana da nam powrót na 4 miejsce i więcej pieniędzy na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując