Temat
:
temat meczowy TBB
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
40
03.06.2017, 18:51
Czemu piknik? Może Pogoń wykaże się odrobiną ambicji i postanowi wygrać jakiś mecz w grupie mistrzowskiej a wtedy wygrana da nam powrót na 4 miejsce i więcej pieniędzy na koniec sezonu.
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO