Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19961
Stary 03.06.2017, 10:57
Kolev to świetna opcja i na pewno po sezonie trafi do klubu ekstraklasy. Aż dziw bierze że w ogóle trafil do Stali.

A jego wzrost nie ma nic do rzeczy w porownaniach z Ondraszkiem. Facet potrafi grać w piłkę, Ondraszek nie za bardzo. Nie ma takiej techniki, inteligencji boiskowej i zmyslu do gry kombinacyjnej jak Bulgar.

Jak nie kosztuje duzo to bralbym go z miejsca, a Drzazge zostawil dalej w Stali. Niech sie ogrywa
Odpowiedz cytując