|
TTo nastepnym razem radze jaśniej bo róznie mozna taki wpis odebrac...
I nie. nie toleruje. Raczej cala sytuacje traktuje z przymruźeniem oka. Mam wyjebane kto zaklada temat meczowy i moze to byc ZWE a mozesz to byc tez Ty...wazne by był.
Tylko nastepnym razem napisz cos wiecej. Np. Rachu ciachu termalika w piachu..lub przynajmniej kto pauzuje za kartki.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.06.2017 o godz. 14:04.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|