Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.06.2017, 07:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
srodek Uryga-Brlek-Stilic
Alan raczej na środku obok Glowy zagra, za Ivana, nie mniej ciekawe, jak to będzie wyglądać.
Albo jako trzeci środkowy szansę dostanie Laskoś, albo zagramy z Ondraskiem i Brozkiem jednocześnie.
Nie można też wykluczyć, że w środku zagra np. Boguś, a na jego pozycję wskoczy Kuba Bartosz.

Ciekawe roszady się szykują, idealne na ostatni mecz w sezonie.
Odpowiedz cytując