szprotson napisał(a):

|
srodek Uryga-Brlek-Stilic
|
Alan raczej na środku obok Glowy zagra, za Ivana, nie mniej ciekawe, jak to będzie wyglądać.
Albo jako trzeci środkowy szansę dostanie Laskoś, albo zagramy z Ondraskiem i Brozkiem jednocześnie.
Nie można też wykluczyć, że w środku zagra np. Boguś, a na jego pozycję wskoczy Kuba Bartosz.
Ciekawe roszady się szykują, idealne na ostatni mecz w sezonie.
