PhantomRanger napisał(a):

|
Dla mnie kabaretem zaserwowanym nam przez Przesmyckiego jest wystawienie na to spotkanie Musiała.
|
E tam. Co to za problem, że Musiał sobie pogwiżdże na pikniku w Krakowie?
Inna sprawa, że moim zdaniem powinien chwilę "odpocząć" po meczu w Gdyni, ale to nie ja rządzę tym burdelem.
Co do meczu to mam nadzieję, że kopacze z obu stron zagrają jakiś radosny mecz typu 3-3 albo 4-2.
Szkoda, że ten mecz o nic (tak jak i ten w śledziejowicach) nie jest dziś popołudniu (np. 17) bo na pewno przyszłoby więcej ludzi, a tak to trochę ludzi zostanie w domach oglądać multiligę.