Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Surma na emeryturę czy dalej planuje śrubować rekord ?
Lechia to niedługo będzie połowe składu z Wisełki miała , na razie 4...
|
Mi się wydaje, że jeszcze sezon w Nowym Sączu albo Niecieczy pociągnie.
Franza Smudy mi szkoda, zrobił z tą drużyną tyle ile mógł, poskładał i niekiedy grali całkiem nieźle.
Nie jego wina, że miał taką kadrę jaką miał i ciągle ktoś z obrony mu wypadał, plus problemy finansowe.