|
Boniek ma racja indolencja sędziowska nie ma nic wspólnego z miejscem zamieszkania, zwłaszcza jak wejdzie VAR to ten przesąd całkiem się zdezaktualizuje.
Tak zmieniając trochę temat , to nie czuliście się zażenowani w kontekście cyrków jakie odstawiali sędziowie w naszych meczach z Lechią czy zwłaszcza z Koroną , oglądając L+extra jak lansowail tezę że Polscy sędziowe sa lepsi niż Hiszpańscy ?
|