Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 02.06.2017, 22:35
Boniek ma racja indolencja sędziowska nie ma nic wspólnego z miejscem zamieszkania, zwłaszcza jak wejdzie VAR to ten przesąd całkiem się zdezaktualizuje.

Tak zmieniając trochę temat , to nie czuliście się zażenowani w kontekście cyrków jakie odstawiali sędziowie w naszych meczach z Lechią czy zwłaszcza z Koroną , oglądając L+extra jak lansowail tezę że Polscy sędziowe sa lepsi niż Hiszpańscy ?
Odpowiedz cytując