PhantomRanger napisał(a):

|
Dla mnie kabaretem zaserwowanym nam przez Przesmyckiego jest wystawienie na to spotkanie Musiała.
|
Poważnie, Musiał nam będzie sędziował? :O
Może powiedział, że jego marzeniem jest choć raz poprowadzić Wisłę, to mu dali w derbach małopolski, bo stosunkowo bezpiecznie
