Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 02.06.2017, 20:12
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie kabaretem zaserwowanym nam przez Przesmyckiego jest wystawienie na to spotkanie Musiała.
Poważnie, Musiał nam będzie sędziował? :O

Może powiedział, że jego marzeniem jest choć raz poprowadzić Wisłę, to mu dali w derbach małopolski, bo stosunkowo bezpiecznie
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując