Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 02.06.2017, 20:03
Wy się zachowujecie wzzyscy tak, jakby te "profesjonalne"tematy meczowe ratował świat, eliminowaly głód w Afryce i rozwiazywaly impas polityczny w Erytrei.

Gość założył temat i co się stało? Skoro ci którzy mają abonament na meczowe pokpili, to o co Wam chodzi?
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 02.06.2017 o godz. 20:08.
Odpowiedz cytując