|
Wy się zachowujecie wzzyscy tak, jakby te "profesjonalne"tematy meczowe ratował świat, eliminowaly głód w Afryce i rozwiazywaly impas polityczny w Erytrei.
Gość założył temat i co się stało? Skoro ci którzy mają abonament na meczowe pokpili, to o co Wam chodzi?
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 02.06.2017 o godz. 20:08.
|