Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
skoro WISLAZWE ma monopol i już taki jeden co założył temat konkurencyjny dostał za to bana , to panowie pasowało by już żeby taki temat sie pojawił , meczyk pojutrze
|
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Wreszcie bez zbędnego rozpisywania się i grafik z GIMP. Prosty i rzeczowy temat meczowy.
Prosty jest też wniosek- tylko 3 punkty. Żeby przerwa między sezonami była bardziej optymistyczna.
|
No po prostu qrwa no nie.Czerepach i TIR_DO_SŁUBIC weźcie wy już wyjdźcie
