Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.06.2017, 13:23
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
skoro WISLAZWE ma monopol i już taki jeden co założył temat konkurencyjny dostał za to bana , to panowie pasowało by już żeby taki temat sie pojawił , meczyk pojutrze

TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie bez zbędnego rozpisywania się i grafik z GIMP. Prosty i rzeczowy temat meczowy.

Prosty jest też wniosek- tylko 3 punkty. Żeby przerwa między sezonami była bardziej optymistyczna.




No po prostu qrwa no nie.Czerepach i TIR_DO_SŁUBIC weźcie wy już wyjdźcie

Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując