|
Wreszcie bez zbędnego rozpisywania się i grafik z GIMP. Prosty i rzeczowy temat meczowy.
Prosty jest też wniosek- tylko 3 punkty. Żeby przerwa między sezonami była bardziej optymistyczna.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 02.06.2017 o godz. 11:39.
|