Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.06.2017, 11:36
Wreszcie bez zbędnego rozpisywania się i grafik z GIMP. Prosty i rzeczowy temat meczowy.

Prosty jest też wniosek- tylko 3 punkty. Żeby przerwa między sezonami była bardziej optymistyczna.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 02.06.2017 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując