|
Ja bardzo szanuję zdanie użytkowników tego forum ale bądźmy poważni. Gość nie ma rewelacyjnych statystyk w III lidze hiszpańskiej, jest po kontuzji więzadeł, ostatnio grał w Hong Kongu, ma 27 lat...
Porównywanie do Lloncha młodszego i wyróżniającego się zdecydowanie w III lidze czy Spicicia który ma rozegrane kilkadziesiąt spotkań w chorwackiej ekstraklasie jest bynajmniej nie na miejscu.
Teoria moja jest taka że że Kiko kojarzył go z Hiszpanii być może był nawet na jego liście życzeń pojawiła się opcja testów to z niej skorzystali.
|