Jak aktualnie przedstawia się kwestia KK? Planuje wziąć jedną debiutantkę na mecz z TBB i ciekawy jestem czy zaobserwowaliście ile się obecnie stoi w kolejce po kartę (?) i bilet. Wypada mi z nią postać jakby co a z drugiej strony są ciekawsze zajęcia do robienia przed meczem
