Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77885
Stary 01.06.2017, 00:22
O jego powrocie na R22 (chociażby w kontekście wypożyczenia) słyszy się od stycznia 2013 tak więc obawiam się, że niestety to tylko kolejny mit transferowy jakich wiele podczas okien.
Odpowiedz cytując