@
konik28
Teoretycznie tak, ale nie można z nich robić Alfę i omegi. Nawet zimowe okienko pokazuje, że nie wszystkie transfery mają sens (vide Echavarría). Pamiętam też, że długo testowaliśmy skrzydłowego Bytovii Omara Montedre, ale choć Kiko go chciał to zarząd postawił veto. I dobrze zrobili.