Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Valdi88
Member
Od: 03.2016
Offline
#
19943
31.05.2017, 16:59
Moim zdaniem Mraz jest nam zbędny. Mamy kim grać na tej pozycji: Sadlok, Spicić, Arsenić.
Valdi88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valdi88
Znajdź inne posty napisane przez Valdi88