Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
Od: 03.2006
Offline
#
77870
31.05.2017, 12:31
Przecież ten świerszczyk, to gość który miał na fejsie zdjęcie przekreślonej białej gwiazdy. a na jakimś kibicowskim turnieju paradował w szaliku "śmierć Wiśle" Czy wy k**** macie dobrze w głowach z tymi propozycjami?
Wiślak88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak88
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak88