Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77870
Stary 31.05.2017, 12:31
Przecież ten świerszczyk, to gość który miał na fejsie zdjęcie przekreślonej białej gwiazdy. a na jakimś kibicowskim turnieju paradował w szaliku "śmierć Wiśle" Czy wy k**** macie dobrze w głowach z tymi propozycjami?
Odpowiedz cytując