Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1952
Stary 31.05.2017, 11:08
Ironią można by się posługiwać gdyby medialny odbiór działań WisłySA był szanowany podziwiany i stawiany jako wzór dla innych , a w obecnej sytuacji celowe podawanie niezgodności nie jest dla mnie ironią tylko okładaniem biedaka i wyśmiewaniem się z jego poczynań. Może zbyt wiele naczytałem się Wiktora i reakcja była trochę impulsywna
Odpowiedz cytując