|
Ironią można by się posługiwać gdyby medialny odbiór działań WisłySA był szanowany podziwiany i stawiany jako wzór dla innych , a w obecnej sytuacji celowe podawanie niezgodności nie jest dla mnie ironią tylko okładaniem biedaka i wyśmiewaniem się z jego poczynań. Może zbyt wiele naczytałem się Wiktora i reakcja była trochę impulsywna
|