Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 31.05.2017, 10:16
Ten brak wyczucia ironii powyżej tylko obrazuje, że kibice idą w syndrom oblężonej twierdzy. Każda, nawet neutralna uwaga jest odbierana niemal paranoicznie, wywołuje jakąś wręcz bożą misję obrony dobrego imienia Wisły. To samo jest na TT. Ja tez napisałem, że takie testy klimatu nie poprawiają, co jest prawdą. Stwierdziłem fakt. Natomiast niech testują, oczywiście już nie tacy w ESA byli gwiazdami. Trzymam kciuki.

Każdy kibicuje TS-owi, ale serio nie idźmy w syndrom oblężonej twierdzy, nie bawmy sie w Lecha, bo to nikomu, a na pewno dla Wisły, dobre nie będzie.. TS jak każdemu innemu właścicielowi trzeba patrzyć na ręce i krytykować / chwalić za to co robią.
Ostatnio edytowane przez nesta : 31.05.2017 o godz. 10:20.
Odpowiedz cytując