Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77866
Stary 31.05.2017, 09:30
Cytat:
Każdy, kto zadał sobie choć odrobinę trudu bez problemu może sprawdzić, że wspomniany wyżej zawodnik pochodzący z Tychów, a obecnie piłkarz Polonii Bytom, kilka lat spędził w juniorskich drużynach koleżanki z Kałuży. Nie było by w tym może nic nadzwyczajnie odrażającego, wszak nie zawsze to młody zawodnik decyduje o tym, gdzie przyjdzie mu grać. Sam jednak fakt występowania w pasiastej ekipie dla wielu kibiców naszego klubu jest wystarczającym powodem, aby go już z listy transferowej skreślić. Jeżeli chodzi jednak o napastnika Polonii Bytom, to zarzucić mu można, a wręcz po prostu trzeba również inne rzeczy, które spowodowały, że przyjmujemy takie, a nie inne stanowisko. Stanowisko, które jest konsekwencją poczynań byłego, a mentalnie zapewne i obecnego pasiastego grajka. Jeszcze nie tak dawno w internecie dostępne były specyficzne zdjęcia Świerczoka. Ubranego w szalik, bynajmnej nie pasiasty. Zniknęły one jednak momentalnie w chwili, gdy Wisła zaczęła się interesować przeprowadzeniem transferu. Czynimy jednak starania, aby w niedługim czasie pojawiły się one na naszej stronie. Powszechnie znana jest także jego skłonność do uczestniczenia w różnego rodzaju festynach, czy zabawach naszej koleżanki, oczywiście również w wiadomo jakich barwach. Mamy nadzieję, że osoby odpowiedzialne w klubie za transfery pójdą po rozum do głowy i nie dopuszczą do tego by wyżej przedstawiona postać trafiła na Reymonta. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy kibicami, którzy nie będą zwracać uwagi na takie sytuacje. Pewne wartości są i zawsze będą na pierwszym miejscu. Do wszystkich, którzy uznają przedstawione stanowisko za zbyt radykalne napiszemy tylko jedno - szanujmy się. Wisła to klub, któremu sprowadzanie pewnych piłkarzy po prostu nie przystoi. Budowanie piłkarsko wielkiej drużyny musi iść w parze z przestrzeganiem pewnych zasad. Jeżeli o nich zapomnimy i my niegodni będziemy podania ręki".
10 znaków EOT
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując