Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77861
Stary 31.05.2017, 08:12
Dobrze, że zaczynamy testować już teraz. Chyba poprzednie okienko nas nauczyło, że jest różnica między łapanką a testowaniem z głową. Po ostatnim okienku mam do Junco duże zaufanie i myślę, że wie, co robi.

A ten Camorra, Gomorra czy jak mu tam - wcale tak źle nie wygląda. Kluby nie najgorsze, no i - co nie jest takie oczywiste - strzelał bramki. Złamała go kontuzja, ale po powrocie już zaczął strzelać. Moim zdaniem nie wygląda na totalnego ogóra Dajmy mu szansę.
Odpowiedz cytując