Dobrze, że zaczynamy testować już teraz. Chyba poprzednie okienko nas nauczyło, że jest różnica między łapanką a testowaniem z głową. Po ostatnim okienku mam do Junco duże zaufanie i myślę, że wie, co robi.
A ten Camorra, Gomorra czy jak mu tam - wcale tak źle nie wygląda. Kluby nie najgorsze, no i - co nie jest takie oczywiste - strzelał bramki. Złamała go kontuzja, ale po powrocie już zaczął strzelać. Moim zdaniem nie wygląda na totalnego ogóra

Dajmy mu szansę.